Yeşilhisar Evden Eve Nakliyat

Yeşilhisar evden eve nakliyat firması olarak bizler 22 yıldır evden eve nakliyat konusunda Kayseri’de nakliyat hizmeti vermekteyiz.Nakliyat esnasında siz müşterilerimizin isteği doğrultusunda ambalajlama malzemesi kullanmaya özen göstermekteyiz.
Ambalajlama biçimine, eşyanızın durumuna vede taşıma katlarına göre expertizimiz nakliyat fiyatını sizlere belirleyerek taşıma işi için taşıma gününün randevusunu almaktadır.

Nakliyat Yeşilhisar firması olarak bizler Kayseri ve genelinde evden eve nakliyat hizmetinde son derece başarılı çalışan vede çalışmalarında ‘0 ‘ risk prensibine uyan bir taşıma ekibiyiz.

Evden eve nakliyat esnasında eşyalarınızın ambalajlanması son derece titiz vede düzenli olarak yaparak taşıma esnasında kırılma çizilme gibi etkenleri 0’a indirmekteyiz. Ayrıca ambalajlama bölümümüzden ambalajlamamız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Eşyalarınızın taşınması esnasında ayrıca bizler dolaplarınızın demontesi vede montajını da sizlere yaparak tam teşekkürlü evden eve nakliyat hizmetini tamamlamış bulunmaktayız.(Dolaplarınızın şeklini taşıma öncesinden bizlere mutlaka bildiriniz)

Yeşilhisar Evden eve nakliyat firması olarak bizlere taşıma öncesinden en az 1 iş günü önceden irtibat numaralarımızdan ulaşarak eşyanızın taşıma fiyatı hakkında bilgi edinebilir yada expertiz isteyebilirsiniz.

Taşıma öncesinde sizin yapmanız gereken sadece özel eşyalarınızı kolilemeniz(kıyafet vs..) vede taşıma günü için taşıma aracımız için binanızın önünde otopark yeri ayarlamanız yeterli olmaktadır.