Develi Evden Eve Nakliyat

Develi Evden Eve Nakliyat Kayseri’nin en iyi kaliteli taşımacılık firması olmaktan hiç bir zaman ödün vermemiştir. Develi merkezli nakliye firmamız tüm Kayseri bölgesinde faaliyet göstermekle birlikte en iyi hizmeti vermektedir.

Develi içi nakliye hizmeti almak için düşünmeden bizi arayabilirsiniz. Garantili ve sigortalı taşımacılıkta devrim yaratan firmamız Kaytaş Nakliyat sizlerin her zaman düşünceleri ve hayal ettiği şekilde taşıma anlayışı sunmaktadır.


Develi evden eve firmamız eşyalarınızı güvenle ve kaliteli bir şekilde nakliye hizmeti vermek için sizlerle. Taşımacılık her zaman müşteriler için sıkıntılı bir hale gelmiştir. Bizler bu sıkıntıyı evden eve nakliyat firmamız ile çözmekte ve sizlerin memnuniyetini almaktayız. Develi nakliyat firmamız Kayseri’nin bir çok semt ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Şehirler arası nakliye hizmeti de veren firmamız Develi’den bir çok vilayete taşımacılık hizmeti vermekte. Peki evden eve nakliyat hizmeti yapılırken aşamalarımız nelerdir.

Ön Görüşme:
Müşterilerimiz bizlere telefon veya mail yolu ile ulaştığında onlar sizlerden gerekli bilgileri alarak taşınma aşamasının durumuna göre ücretsiz olarak ekspertiz ekibimiz evinizi ziyaret ederek fiyatlandırma yapılarak taşınma tarihi belirlenmektedir.

Taşınma Günü:
Evden eve nakliye araçlarımız taşınma günü evinize gelerek eşyalarınızın paketlemesini gerçekleştirerek araçlarımıza sorunsuz ve kusursuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleştirilerek karşı tarafta mobilyalarınızın kurulumu ve eşyalarınızın yerleştirilmesi yapılmaktadır.

Taşınma Sonrası:
Herşey sorunsuz bir şekilde tamamlandıktan sonra taşınma sonrası bir teşekkür yeterlidir.