Ambalajlama

Ambalajlama Hizmeti

Ambalajlama & Paketleme Evden eve taşımacılık yaparken her aşama ayrı ayrı kendi içinde bir önem arz eder. Bu aşamalardan kuşkusuz en önemlisi de eşya paketleme ve ambalajlamadır.
Firmamız uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimiyle eşyalarınıza hasar vermeden her türlü tehlikeye karşı koruyarak gerekli olan en uygun paketleme ve ambalajlama yöntemini uygulamaktadır. Taşınacak olan eşyalarınız balonlu naylonlarla sarılarak taşınmakta olduğunuz evinizden araca yüklenip yeni evinize götürülüp yerleştirilmesi yapılana kadar geçen süre içerisinde eşyalarınıza karşı gelebilecek her türlü olumsuzluktan onları koruyacaktır.
Bunun yanında oluklu mukavvada ürünler korumaya yardımcı bir diğer malzemedir. Her eşyanın kendine has bir taşıma inceliği vardır. Porselen eşyalar, antika eşyalar, beyaz eşyalarınız hep ayrı ayrı bir incelik ister. Firma olarak her eşyanıza ayrı önem verip onları en doğru şekilde taşıyarak yaptığımız işte fark yaratmaya çalışmaktayız. Konusunda uzmanlaşmış personellerimiz eşyalarınızı taşırken son derece hassas ve titiz davranmaktadır. Cam eşyalarınız, mobilyalarınız, her türlü elektronik malzemeleriniz zarar görmesini engellemek adına gerekirse sökülerek ambalajlanıp paketlenerek taşınacakları yeni yerinizde tekrar montajı yapılıp kullanımınıza hazır hale getirilecektir.
Bu yöntem gerçekten de eşyalarınıza gelebilecek hasarı, darbeleri önlemek adına çok güzel bir uygulamadır. Ne kadar iyi yöntemler, teknikler kullanılır olsa da doğru paketleme ve ambalajlama yapılmadığı sürece ürünleriniz her zaman risk altında olacaktır. Bu yüzden ambalajlama ve paketleme işi ayrı bir ustalık gerektirir. Firmamız doğru ambalajlama ve paketleme teknikleri kullanarak ürünlerinizi en doğru şekilde zarar gelmeden, istediğiniz yere, nitelikli personelleri sayesinde kurulumunu da yaparak taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.